6

Relacja z webinarium ICAN Institute:

Nowoczesna ochrona użytkowników i zastosowanie technologii AI – MaaS360

UEM umożliwia zespołom IT zarządzanie za pomocą pojedynczej konsoli wszystkimi smartfonami, tabletami, laptopami i urządzeniami wykorzystującymi technologię Internetu rzeczy (IoT). Nie każde tego typu rozwiązanie pozwala jednak na zwiększenie efektywności operacyjnej i zmaksymalizowanie bezpieczeństwa danych. W tym przypadku sprawdza się IBM MaaS360 with Watson™. Ta nowoczesna platforma daje możliwość przeprowadzania analiz porównawczych w chmurze i wartościowych analiz kognitywnych. Czy całodobowe wsparcie i usługi dla klientów mogą przynieść całkowity zwrot z inwestycji? W jaki sposób MaaS360® zapewnia sprawne funkcjonowanie punktów końcowych oraz ich użytkowników, a także aplikacji, treści i danych?

Obejrzyj relację  z webinarium ICAN Institute i Cloudware:

  • dowiesz się, na czym polega zunifikowane zarządzanie punktami końcowymi (UEM),
  •  poznasz tajniki zwiększania produktywności oraz zapewniania zgodności z obowiązującymi w branży przepisami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych,
  • sprawdzisz, czemu MaaS360® to jedyne rozwiązanie UEM oparte na sztucznej inteligencji (AI),
  • docenisz rolę analiz kognitywnych w odkrywaniu i wykorzystywaniu nowych możliwości biznesowych,
  • dostaniesz odpowiedź na pytanie: jak zarządzać systemami iOS i macOS firmy Apple, Android firmy Google oraz Windows firmy Microsoft za pomocą MaaS360®?

Prelegenci

Grzegorz Gołda,
Dyrektor Sprzedaży w Cloudware Polska Sp. z o.o.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie zdobył wiedzę na Wydziale Transportu. Swoje umiejętności i wiedzę zdobył rozwijał także na wielu kursach i szkoleniach, w tym w ICAN Institute. Na co dzień zajmuje się planowaniem i wdrażaniem strategii, a także zwiększa efektywność sprzedaży w swoim zespole. Odpowiedzialny za wyniki Sprzedaży, a także ścieżkę rozwoju dla każdego z handlowców. Zarówno z wykształcenia, jak i z predyspozycji, inżynier z pasją do innowacji technologicznych. Obserwuje i analizuje możliwość łączenia nauki i technologii oraz stosowania ich w różnych obszarach biznesowych.

Marcin Spychała,
Architekt dla IBM w dziale Security

W ciągu ostatnich lat zajmował się projektowaniem systemów cyberbezpieczeństwa dla klientów IBM. W swojej pracy łączy praktyczną wiedzę o łamaniu zabezpieczeń z dobrym zrozumieniem rzeczywistych potrzeb klientów.
Wielki fan socjotechniki co często demonstruje podczas konferencji oraz wydarzeń typu live hacking.
Marcin posiada również głęboką wiedzę z zakresu regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych oraz legislacji dotyczącej cyber bezpieczeństwa w obrębie Unii Europejskiej.

Partner wydarzenia

Organizatorzy

Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.